Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defteri için 14 cevap

 1. Halit Emer der ki:

  Siteniz güzel olmuş ellerinize sağlık

 2. TURGUT YÜCEL der ki:

  Köyümüzün Eski ve yeni Fotoğaflarını Burada Bir Arşiv Yapıp Zamanla Nelerin Degiştiğini Görmeliyiz.

 3. TURGUT YÜCEL der ki:

  Bu Cemevi Bizim Onurumuzdur.Biran önce Yapılıp Faaliyete Geçmelidir.Bitiminde Gerçekden Köyümüze YakışacakBir Cemevi Olacakdır.Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ederim.

 4. AYDIN AYKANAT der ki:

  Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Su ve havalandırma tesisatı için gerekli olan rezerv deliklerinin beton dökme aşamasında bırakılması binanın statiğini korumak açısından faydalı olacaktır. inşaatı yürüten arkadaşların bu rezervleri bırakmasını rica ediyorum. Tesisat yapılırken karotla delik açmak zorunda kalmayalım selamlar Aydın aykanat

 5. ibrahim CANLI der ki:

  Bu tarihi projemızin gerçekleşmesınde bagıs ve destekte bulunan tüm dostlarımıza canı gönulden teşekkur edıyorum..

 6. Av.Ahmet KARADAĞ der ki:

  Tüm insanlığın barış ve mutluluğu için yapılacak dualara vesile olması dileği ile …
  Hayırlı ve uğurlu olsun.

 7. Kadir Terzi der ki:

  Degerli dostlarim sitenizi cemevleri üzerine bir arastırma yaparken buldum.Gercekten projenizi çok beğendim.Ben Danimarkanin Assens sehrinde 22 yildir yasayan biriyim ulkemden uzak olmama ragmen kalbimiz gonlumuz Turkiye de. Turkiyede ki siyasal olaylari da yakindan takip ediyoruz.Koyunuzun nufusunu bilmiyorum ama boyle guzel bir projeli cemevi yapimina niyetlenen ve bu ugurda bir araya gelip dayanisma gosteren tum canlari bir alevi olarak gururla tebrik ediyorum.Temennim boyle bir yerde umarim gecmisini ve kulturunu bilen yeni nesiller yetisir.

 8. Avukat Dr. Tuncer ÖZYAVUZ der ki:

  İstanbul’da bir çok Karlı’lıyla karşılaştım ve hepsinin adam gibi adam olduğunu gördüm.
  Geçen gün İbrahim Canlı ile sohbet ederken de yapmak için büyük çaba harcadığınız Cemevinizden bahsetti, merak ettim ve sitenize girdim gerçekten çok büyük ve önemli bir hizmet.
  Bu ibadethaneye emeği geçen herkesi kutluyorum.Doğduğu toprakları unutmayan siz karlılılara saygılarımı sunuyorum.
  umarım bir gün yolum köyünüze düşer ve cemevinizde bir ceme katılmak nasip olur.
  saygılarımla

  Avukat Dr. Tuncer ÖZYAVUZ
  CHP İBB Meclis Üyesi

 9. ertugrul kanat der ki:

  Ali kardeşiniz Hızır yoldaşınız olsun inşallah. Cem tutanlarınız bol olsun

 10. ismail saçlı der ki:

  DEGERLİ, KARLI KÖYÜ CEM VE KÜLTÜR EVİ YAPTIRMA DERNEGİ BAŞKANI VE YÖNETİME KATKI SUNAN TÜM CANLARI SEVGİ,COŞKU VE HEYACANLA SELAMLIYORUM.CEM TV PROGRAM YAPARKEN ALEVİ KÖYLERİNE CAMI YAPTIRILIYOR TARTIŞMASINDA DA GÜNDEME GELMİŞTİ SIVAS KARLI KÖYÜNDEKİ CAMİ MESELESİ.YILLARCA TANIŞTIGIM KARLILI CAN DOSTLARIMIZ BAŞTA SN.TURAN AYKANAT OLMAK ÜZERE BU KONUDA BİR SÖZ VERDILER CEM EVİ YAPACAGIZ DEDİLER SÖZ BİZDE İKRARDIR İKRARINA BAGLI KALARAK BU PROJEYİ DE BİRLIKTE TASARLADIK. HAYATA GEÇMESİ BENİ MUTLU ETTİ.İNŞ AÇILIŞTA OLMAYI COK ARZU EDIYORUM.KÖYLERİMİZE YAPILAN PLANLI CEM EVİMİZ OLACAK.DEYİŞLER SÖYLEYECEGİZ SEMAH DÖNECEGİZ.BU YOLDAN BİZİ KIMSE GERİ KOYAMAZ.MUAVİLER YEZİTLER BİZİ ENGELEYEMEDİ.İÇİMİZDEKİ HIZIR PAŞALARDA ENGELEYEMEYECEKTİR.HAYIRLI OLSUN EMEGİ GEÇEN HERKESE TŞK EDERİM.SAYGILARIMLA.

 11. Murat Demirhan der ki:

  Çok degerli büyüklerim ve saygı değer karlı köyü yönetimi ve degerli karlı köyü halkı , emeğinize,yüreğinize,bileğinize,özünüze ve sözünüze SAGLIK.

 12. Erdoğan kALAYCI der ki:

  Değerli karlı köyü sakinleri ben sivas koyulhisar köyünden Erdoğan kalaycı pendikte oturmaktayım. Hani derler ya emek en yüce değerdir, sizlerin de vermiş olduğu bu yüce emeğe saygı duymak lazım. Sizlerin emeklerinin karşılığını alması dileklerimle emeği geçen tüm bireylere saygılarımı sunarım.

 13. Baykal Arzık der ki:

  Bir eser yaratmak: “Kişisel olarak değil toplum olarak bir potanın içine girip birliktelikten bir eser yaratmak”. Bireyler özverileriyle ortaya koyduklarını, bir potada topladılar ve topluma hizmet, ve aydınlanma yönünde ve de dayanışmayla perçinleşen en güzel adımlarını attılar. …ve ortaya görselleriyle yapılanmalarıyle bir eser çıktı. İki tuğlayı üstüste koymayı dahi beceremiyen herşeyi armut piş ağzıma düş felsefesiyle benimseyen toplumlar için bu bir örnek olsun. Demekki insanoğlu yeterki uğraş versin neler , ne eserler vucuda getirebiliyormuş. Bu eserin oluşumunda emeği geçenleri saygıyla selamlıyor, başta değerli arkadaşım İbrahin Canlı’yı toplumu toplum yapan değerlere verdiği hizmetten dolayı kutluyor gözlerinden öpüyorum.

 14. Hasan Özkeklik der ki:

  Arkadaşlar yıldızeli yağlıdere köyünden bi genç ferdim. Siteniz ve cem eviniz harika emeğinize yüreğinize sağlık.

Bir cevap yazın